سنگ درمانی

بسم الله الرحمن الرحیم

موضوع : سنگ درمانی(انرژی و تاثیرات سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی بر روی چاکراهها و جسم و ذهن ما است)
بحثی رو درباره سنگ شناسی و مزایا و تاثیرات انرژی سنگها در زندگی و چاکراهها رو شروع میکنم.
دوستان رنگ سنگها ارتباط مستقیمی با چاکراهها دارد.
مثلا:
سنگ قرمز با چاکراه قرمز(۱)
ما اینجا بعضی سنگها رو برای شما معرفی میکنیم.
سنگ اماتیس:رنگ بنفش،چاکراه ۷,انرژیهای لطیف,مشکلات مالیخولیا و خوابگردی رو بهبود میبخشه و باعث ارامش در بیداری و بخصوص در خواب میشه,باعث انجام مدیتیشن های قوی میشه,باعث اگاهی میشه.
(سنگهای مرتبط با چاکرا ۷)

شهاب سنگ:افزایش اگاهی,باعث تعادل و هارمونی بین ۴هاله بالا,بهبود کم خونی,درمان بیماریهای تنفسی,محافظ شماست در برابر اشعه های منفی,باعث تقویت قدرت تله پاتی است

الماس:دارای نیروی بسیار قوی,تصفیه کننده اعضای بدن و بخصوص کلیه و مثانه,بهبود بخش صرع,نیرو بخش مغز و هر دونیمکره و مخچه,باعث شفافیت ذهن و اندیشه میشود,از بین بردن حس حسادت و غرور.

(سنگهای مرتبط با چاکرا ۶)
یاقوت کبود:مانع ریزش مو و بهبود بخش بیماریهای پوستی,تقویت سیستم عصبی,تسکین دهنده دردها,بهبود میگرن و سر درد,تقویت کننده چشم,عالی برای مدیتیشن,امواج مغزی رو میبره پایین,برای وفاداری,عقل وخرد,تقویت کننده چاکراه ششم.

سنگهای مربوط به چاکراه شش
سنگ لاجورد:سنگی ابی رنگ,ارامش بخش,گرفتگی عضله را از بین میبرد,تب را پایین میاورد,کاهنده ی فشار خون,افزایش گردش خون,
موثر برای سرطان در مراحل اولیه,باعث رشد معنوی


سنگ ازوریت:سیستم عصبی را تقویت میکند,باعث تمرکز حواس است,تقویت کننده مفصل,متعادل کننده جریان خون,دادن اگاهی های جدید به شما به همراه دید جدید به زندگی,باعث باز شدن چشم سوم است,این سنک برای دانش اموزان و داتشجویان و افرادی که کارهای فکری میکنند شدیدا توصیه میشود.

(سنگهای مرتبط با چاکراه ۵)

سنگ سرپانتین:قلب و کلیه,ریه,غده هیپوفیز و تیموس را تحریک میکند,ارامش اعصاب,انرژی بخش برای افراد مسن,غدد را تقویت میکند.الهامات روحی را گسترش میدهد,برای پرواز روخ و خلع بدن بطور اگاهانه و اختیاری حامی شماست.

سنگ فیروزه:تقویت کننده چشم,بهبود بیماریهای تنفسی,ضد افسردگی,تقویت قلب,شادی اور,برای کسانی که کمبود اکسیژن دارند مفید است,ایجاد اعتماد بنفس,جرات صحبت و استدلال کردن در یک جمع,از بین بردن کابوس هاس شبانه,دور کننده امواج منفی.

(سنگهای مراتبط با چاکراه ۴)

سنگ یشم:باعث تعادل تمام اعضای بدن میشود,کلیه,قلب,دستگاه گردش خون و سیستم عصبی را تقویت میکند.
باعث تسهیل بارداری میشود,رفع تب,سیستم ایمنی بدن رو نیرو میبخشه.
این موردی که میگم خیلی دوست داشتنی هست من خودن عاشق یشم هستم به این دلیل که شادی عمیقی رو برای روح به ارمغان میاره و قدرت عشق ورزیدن بی قید و شرط رو به ما میبخشه.

سنگ تورمالین سبز:مشکلات فرزند با پدر خودش را حل میکند,به درمان مسمویتهای خونی,بیماریهای عفونی,کم خونی کمک میکند,اعصاب را ارام و قدرت تمرکز را زیاد میکند,برای صرع خوب است,باعث توانمند شدت قلب میشود.ضد افسردگی.

(سنگهای مرتبط با چاکراه۳)

سنگ اوپال اتشی:تقویت کننده معده,باعث فعال شدن سیستم لنفاوی میشود و بدن را گرم میکند,باعث انگیزه و شور زندگی میشود,به قلب ما گرما میدهد,تقویت کننده اراده.

عقیق اتش:حل کننده مشکلات جنسی بخصوص سرد مزاجی,متابولیسم بدن را فعال میکند,حمایت کننده حافظه,انرژیهای مادی و معنوی را تقویت میکند,باعث اعتماد بنفس خوبی میشود,جلوگیری میکند از  تغییر ناگهانی خلق و خوی شما

(سنگهای مرتبط با چاکراه ۲)

سنگ ژاسپ:بهبود دهنده کشیدکی عضلات و پشت گردن,کلیه ها و کیسه صفرا را تقویت میکند,گرفتگی های روحی را درمان میکند,انرژی از دست رفته در دوران بارداری را جبران میکن ,باعث اصلاح  اخلاق و رفتارهای شخصیتی میشود

سنگ ماه:درمان اختلالات هورونی زنانه,مشکلات پریودی  خانمها و نا منظمی پریودها رو.حل میکند و همچنین دردشان را در طول پریود کاهش میدهد, افزایش الهامات ,محرک غده هیپوفیز و مانع اختلالات رشدی میشود,

سنگ عقیق:درمان کننده بیماریها و ناتوانایی چشمها,تقویت کننده دستگاه تولید مثل در اقایان و خانم ,بهبود دهنده بیماریهای صرع,کلیه,روده,پروستات,ورم ها و تقویت کنندت کبد,معده و مغز است,انرژیهای منفی را دور میکند.

(سنگهای مرتبط به چاکراه 1)

سنگ یاقوت سرخ:تقویت کننده چشم,افزایش دهنده روزی,تقویت دیواره های سرخرگها و قلب,برای عادات ماهانه خوبه,تسریع جوش خوردن جراحتهای سخت,درمان کننده عجیب و فوق العاده قوی در مورد بیماریهای پوستی,کاهش دهنده خونریزی,میتوان بر علیه بی خوابی,سرگیجه و تعریق بیش از حد استفاده کرد.


در این دنیا همه چیز با عشق و اگاهی کامل میشود چاکراه ۴ ما چاکراه عشق است و عشق با اگاهی تکمیل میشود ، عشق و اگاهی ما را  با خالقمان پیوند میدهد,این پیوند غایت و جایگاه روح ماست مسیری که باید در ان قدم نهاد تا به اصل خویش بازگشت,عشق زبانی است که میشود با تمام مخلوقات خداوند ارتباط برقرار کرد و جواب این عشق را از مخلوقات خداوند نمیتوان در سطح عمیق دریافت کرد مگر وصل بودن به اگاهی الهی, اگاهی منسوب به یک گروه یا یک موجود از انسان یا حیوان نیست ,اگاهی دریچه عالم وحدت است و فقط با یکی شدن میشود از این نقابها و تعدد ها  گذشت و با اگاهی است که میشود همه چیز و همه کس و همه زبان ها را درک کرد,پس عشق و اگاهی دو بال برای تعالی روح هستند

ارسال شده توسط : امیدوار - تاریخ درج : 1395/03/05 13:54:45گزارش به ناظر

لیست نظرات

گمنام  :  دست بردار من اینهمه هزینه کردم پیشت هیچی نشد بسه با اسم این علوم مقدس کلاهبرداری کردن پیگیر پروندتم شدید میام سراغت

ارسال نظر

توجه : کلیه نظرات ارسالی شما بعد از تایید توسط مدیریت،درسایت نمایش داده خواهد شد .
 
نام و نام خانوادگی :  
متن :  
متن امنیتی :  
 

کانال تلگرام

تبلیغات

آمار وب سایت

تـعداد بــازدیـد کل : 286441
تعداد بـازدید سال : 3024
تـعداد بــازدیـد ماه : 3024
تعداد بازدید هفته : 446
تعداد بازدید دیـروز : 110
تعداد بازدید امـروز : 63
تـعداد کـل مطالب : 20
تعداد افـراد آنــلاین : 5