انرژهای هشتگانه طبیعت


متافیزیک یک کلیت هست به این صورت که تمام علومی که به ماده مربوط میشود علوم فیزیکی و مادی هستند که دارای زیر شاخه های زیادی مثل انواع مهندسی ,پزشکی, مدیریتی,سلامت و اجتماعی و....
وعلومی که به نادیده ها و فرا ماده مربوط میشود علوم متافیزیک نامیده میشود مانند مدیتیشن,ریکی,ذن,انرژی درمانی,علوم غریبه,هیپنوتیزم,فنگ شویی,چاگراه و هاله درمانی و....
انواع انرژی های متعالی:در خلقت انسان ۸نوع انرژی دخیل هست که با شناخت این انرژی ها میتوان خویشن متعالیه خود را شناخت و در جهت تعالی قدم برداشت.

۱_انرژی که کی(kekki)

2_انرژی شوی که(shioke)

3_انرژی می زوکه(mizuke)

4_انرژی کوکی(kuki)

5_انرژی دن کی(denki)

6_جی کی(jiki)

7_ری کی(reiki)

8_شین کی(shinki)

توجه داشته باشید این انرژی ها به ترتیب تعالی و مراحل سیر کمال انسانی است.

یعنی سیر و سلوک انسانی با انرژی اول شروع میشود و با انرژی هشتم انسان متعالی و کامل میشود,یعنی انسان کامل که ولی خدا و دارای مقام ولایت است و این مقام بطور کامل منسوب به انبیا و امامان است و در حال حاضر امام زمان عج تنها انسان کامل در خلقت خداوند هستند و عرفای کامل و بزرگ چون ایت الله بهجت و علامه قاضی و ...از نور ایشان استفاده کرده و به مقام و منزل اخر میرسند تحت ولایت و لوای مولای و امام کل عالم هستی.

بدون این ولایت امکان رسیدن به مرحله اخر نیست.


توضیح در مورد ۸ انرژی  بدن :

۱_که کی:جایگاه این انرژی در چاکرا ۱ است,ولی این انرژی نا منظم است و مستقیما روی کالبد فیزیکی کار میکند و انرژی شیوکه این انرژی را همراهی و کمک میکند.موجود در انسانها و حیوانات و گیاهان.

۲_انرژی شیوکه: این انرژی سازه اندانها را تشکیل میدهد و جایگاهش چاکرا ریشه است و انرژی که کی کمکش میکند.

۳_انرژی میزوکه:انرژی ایجاد پیوند و هماهنگی بین اندام است,جایگاهش چاکراه ۲است و انرژی اصلی احساسات است در ضمن این انرژی برای رفع دشواریها و مشکلات ارتباطی کار میکند و نیاز به یک نیرویی که راه را برایش باز کند دارد.

۴_کوکی:جایگاهش چاکراه ۳است و وظیفه برقراری ارتباط انسان با دیگر موجودات بر عهده دارد و کارش کمک به اندیشه ,موفقیت و شکوفا شدن انسان است و متابولیسم سوخت و ساز بر عهده اس هست.

۵_دن کی:جایگاه چاکراه قلب,از اینکه انسان هنگام موفقیت به دیگران اسیب برساند مانع میشود و باعث الگوی عشق ,دوستی,بردباری و ایمان میشود.

۶_جی کی:جایگاه گلو, توانایی و استعدادهای نهفته درون ادم را نمایان میکند.

۷_ری کی:این انرژی ملایم و کیهانی و هوشمند است و در چاگراه ۶یا همان چشم سوم قرار دارد,و همه انرژی ها و نیروها را تنظیم میکند این انرژی فوق العاده عالی و مطبوع و شفا بخش هست و میتواند اعضای بدن را متعادل و درمان کنند ولی انسانها بدون انوزشهای لازم فقط ۵%از این انرژی میتوانند بهره بگیرند.

۸_شین کی:جز انرژیهای تن و بدن نیست زیرا جایگاهش چاکراه ۸است و از طریق ریکی عمل میکند ,این انرژی سرچشمه وجود انسان است و انسان پس از مرگ به ان باز میگردد.

برای شما نور و تعالی روحی ارزومندم.

ذبیحی09150299164

@teb_rohii

ارسال شده توسط : امیدوار - تاریخ درج : 1395/02/25 19:33:17گزارش به ناظر

لیست نظرات

محسنی  :  سلام و عرض ادب استاد ممنون بابت مطابتون،خیلی ناب و علمی هست و جایی به این کاملی ندیده بودن. متشکرم
محمدی  :  سلام استاد ممنون بابت ذکری که بهم دادین،مشکل حل شد. خداخیرتون بده. متشکرم
سیدمحمدصادقی  :  سلام.آموزش متافیزیک میخواهم.لطفابه09155869585 پیامک دهید.متشکرم

ارسال نظر

توجه : کلیه نظرات ارسالی شما بعد از تایید توسط مدیریت،درسایت نمایش داده خواهد شد .
 
نام و نام خانوادگی :  
متن :  
متن امنیتی :  
 

کانال تلگرام

تبلیغات

آمار وب سایت

تـعداد بــازدیـد کل : 289824
تعداد بـازدید سال : 6407
تـعداد بــازدیـد ماه : 430
تعداد بازدید هفته : 717
تعداد بازدید دیـروز : 83
تعداد بازدید امـروز : 63
تـعداد کـل مطالب : 20
تعداد افـراد آنــلاین : 3