قران زحل و مریخ در برج جدی (قران نحسین) و تاثیر آن در زندگی شخصی


قران زحل و مریخ در برج جدی (قران نحسین) و تاثیر آن در زندگی شخصی [مبنای محاسبه سایدریال]

۱۲ فروردین ۹۹؛ ۳۱ مارچ ۲۰۲۰

این قران، ما را عاصی، خسته و ناامید می کند و انرژی خسته کننده آن تا ۱۳ فروردین،  حس خواهد شد. زیرا مریخ در شرف می خواهد با سرعت مسائل را پیش ببرد و کارها را به انجام رساند اما زحل، «خداوند زمان و صبر» از سرعت مریخ کم کرده و دایم احتیاط و حوصله را به او گوشزد می کند؛ زیرا مریخ با عجله کردن، اشتباهات زیادی مرتکب می شود.

بنابراین تا زمانی که مریخ از زحل به اندازه ۳ درجه دور شود [تا ۱۸ فروردین، ۶ اپریل] خشم و نا امیدی از شرایط فعلی را کنترل کنیم. بهترین کار برای این بازه تعریف یک پروژه جدید است تا انرژی خود را به سمت آن هدایت کنیم زیرا کماکان تاخیر و یاس در سایر کارهای اجتماعی وجود دارد.

همچنین سعی کنیم که اشتباهات دیگران را ببخشیم و نسبت به اشتباهاتشان، عکس العمل بد نشان ندهیم. آنها نیز شبیه ما در این دوره قرار دارند و شاید آگاهی کافی برای مدیریت شرایط فعلی را نداشته باشند. از همه مهمتر با همسر و پارتنر خود مهربان باشیم و از بروز خشم نسبت به آنها جلوگیری کنیم.

قران مریخ و زحل یا قران نحسین، مریخ را مجبور می کند با مشکلات و چالش های زحل کنار بیاید و بر آن مشکلات غلبه کند.  بنابراین باید ببینیم مریخ در چه برج و خانه ای از چارت ما قرار دارد و به مشکلات آن حوزه توجه کرده و آنها را رفع کنیم.

مهمترین مساله برای دو هفته‌ی آینده، تمرین حضور ذهن و مشاهده است؛ آنچه در ذهن و بدن ما رخ می دهد را بدون قضاوت مشاهده کنیم و فضای رشد را ببینیم. راهی برای خندیدن به شرایط فعلی پیدا کنیم و کماکان صبر و حوصله را تمرین کنیم. تمرین آساناهای یوگا «قهرمان* و صندلی*» به هدایت مثبت انرژی ما کمک می کند.

مریخ تا ۱۳ فروردین، در نبرد سیاره ای به زحل می بازد؛ سختی این باخت برای طالع های حمل، عقرب، جوزا و اسد ملموس تر خواهد بود. این طالع ها حتما سکون و سکوت را به زندگی خود راه دهند.

برج جدی، برجی است که رنج و اندوه عمیق در آن ساخته می شود. بنابراین اتفاقات پیش رو با قران های مهم در این برج، می تواند همه دنیا را تحت تاثیر قرار داده و اندوهگین کند.

تربیع مریخ و اورانوس تا یک ماه آینده می تواند زلزله های مخربی را بوجود خواهد آورد و حتی احتمال ریزش معادنی که کماکان در حال کار هستند، وجود دارد.

از طرف دیگر، زحل تمام تلاش خود را می کند که جلوی مریخ را بگیرد، اما کماکان افرادی خواهند بود که از اینهمه تاخیر خسته شوند و شورش کنند. بنابراین اخبار ماه آتی می تواند حامل آتش سوزی، تصادفات و یا حمله به عوامل دولتی باشد.

ذبیحی09150299164

ارسال شده توسط : امیدوار - تاریخ درج : 1399/01/13 15:15:8گزارش به ناظر

ارسال نظر

توجه : کلیه نظرات ارسالی شما بعد از تایید توسط مدیریت،درسایت نمایش داده خواهد شد .
 
نام و نام خانوادگی :  
متن :  
متن امنیتی :  
 

کانال تلگرام

تبلیغات

آمار وب سایت

تـعداد بــازدیـد کل : 298798
تعداد بـازدید سال : 15381
تـعداد بــازدیـد ماه : 65
تعداد بازدید هفته : 302
تعداد بازدید دیـروز : 125
تعداد بازدید امـروز : 65
تـعداد کـل مطالب : 20
تعداد افـراد آنــلاین : 5